catering zamosc
 
 
 
Fundusz Kobiet oraz Zarząd i Rada Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej
Fundusz Kobiet oraz Zarząd i Rada Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej serdecznie dziękują za okazane zrozumienie i pomoc w organizacji Festynu Dobroczynnego ..Razem z nami kobietami" w dniu 25 lipca 2004r w Biłgoraju
Pomoc ze strony Państwa Firmy umożliwiła nam zorganizowanie profesjonalnej imprezy o dużym zasięgu, w której wzięło udział wielu mieszkańców naszego miasta. Dochód z Festynu zasilił konto Funduszu Kobiet, w ramach którego wspierane będą działania adresowane do kobiet i ich dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Dzięki takim Firmom jak „BEST" działającym bezinteresownie i z potrzeby serca utwierdzamy się w przekonaniu o słuszności i potrzebie naszej społecznej pracy.
 
 
 
 
Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne
Składam serdeczne podziękowania za Państwa profesjonalne i stojące na bardzo wysokim poziomie usługi kateringowe w obrębie Kieleckiego Centrum Kultury i w czasie imprezy plenerowej w dniu 4 czerwca. Jesteśmy pełni podziwu i uznania dla Państwa talentów organizacyjnych i kulinarnych. Taka była opinia wszystkich uczestników zjazdu. Jeszcze raz pięknie dziękujemy.
Z pełnym przekonaniem możemy polecić Państwa wysokiej jakości usługi wszystkim osobom i instytucjom, które będą nimi zainteresowane i które cenią sobie profesjonalizm.
 
 
 
 
 
Stacja Dealerska Toyoty w Lublinie
Niniejszym pragnę złożyć serdeczne podziękowania za wieloletnią współpracę z naszą firmą.
Niepowtarzalny smak dań przygotowanych przez Pana ekipę oraz doskonała, godna zarówno kooperacji z "Toyota", jak również polecenia innym, wróżą dalszą obustronnie korzystną współpracę, czego Panu i Stacji Dealerskiej Toyoty w Lublinie szczerze życzę.


 

Obsługa Imprezy plenerowej w Żółkiewce